Літній чемпіонат Львова з міні-футболу: нагородження переможців та призерів

У суботу, 2 вересня, на відкритих майданчиках СК «Електрон» (вул. Чупринки, 130) відбудеться нагородження переможців та призерів літнього чемпіонату Львова з міні-футболу, що проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як).

У Гранд-лізі Львова єдиною інтригою чемпіонату залишається лише запитання яка з команд зуміє посісти підсумкове третє місце і приміряти бронзові медалі. Більше шансів на бронзу має команда «Альтернатива», якій в останній грі чемпіонату достатньо не програти «Здвигу». Команду влаштує і нічийний результат. У разі поразки «Альтернативи» від «Здвигу» бронзовими призерами стануть футзалісти «Євробуд-КМ».

Нагадаємо, за кілька турів до фінішу чемпіонату переможцем літнього чемпіонату Львова серед команд Гранд-ліги Львова стала «Галицька Здоба», а срібним призером – «Фуджікура».

У чемпіонаті Першої ліги чемпіоном Львівщини стала команда Інстал-Плаза. Відкритим лише залишається питання яка з команд фінішує другою. Команда GTL після 16 матчів набрала 30 очок, а Львівські Резерви після 15 матчів – 29. У разі нічиєї Львівських Резервів з командою Ен Джі Метал срібним призером стане команда GTL.

У чемпіонаті Другої ліги переможцем турніру стала команда Нова Поліція. Результат цієї команди майже стовідсотковий – 48 очок з 51 можливих. А от з місцями з другого по четверте ситуація поки зрозуміла не повністю. Найкращі шанси на срібло має команда Penguins – 34 очки, на третьому місці – Суперклуб MiddleBro – 32 очки, а на четвертому Фест – також 32 очки. Одним з центральних матчів туру стане зустріч між командами Penguins та Фест. Переможець матчу автоматично потрапить в призери Другої ліги.

Нагородження переможців та призерів Гранд та Першої ліги заплановане на спорткомплексі «Електрон» на 14:00, а у Другій лізі – на 16:00. Нагородження проводитиме Петро Закалюжний (голова комітету з організації та проведення змагань АФЛ), Ігор Матвійчук (віце-президент Асоціації футзалу Львівщини), а також Володимир Гримайло (віце-президент Асоціації футзалу України).

Розклад матчів останнього туру

Гранд ліга

09:45 «Гранд Галичина» – «Спільнота» (Арбітри: І. Вишиваний, Р. Хомляк, третій – А. Лютий)

10:45 «ЛМІ Медик» – «Нові імена» (Арбітри: А. Лютий, І. Вишиваний, третій – Р. Хомляк)

11:45 «Альтернатива» – «Здвиг» (Арбітри: Р. Хомляк, А. Лютий, третій – І. Вишиваний)

12:45 «Галицька Здоба» – «Фуджікура» (Арбітри: І. Вишиваний, А. Лютий, третій – Р. Хомляк)

 

Перша ліга

09:45 «Інкогніто» – «Нові імена2» (Арбітри: Н. Войтик, А. Орішкевич, третій – Є. Гультяєв)

10:35 «Львівські Резерви»  – «Ен Джі Метал» (Арбітри: Р. Чарнота, Н. Войтик, третій – Є. Гультяєв)

11:25 «Геометрія» – «Старява» (Арбітри: Є. Гультяєв, Р. Чарнота, третій – А. Орішкевич)

12:15 «Unknown» – «Інстал-Плаза» (Арбітри: Н. Войтик, Є. Гультяєв, третій – Р. Чарнота)

 

Друга ліга

13:15 «Інтер Футзал2 – «Нова поліція»

14:05 «Сяйво»- «Суперклуб MiddleBro»

14:55 «Магна» – «Фортуна»

14:00 «Майстерня Шоколаду» – «Deaf-Lviv»

14:50 «Penguins» – «ФЕСТ»

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.