Лікарня швидкої допомоги у Львові купила систему для ПЛР-досліджень на коронавірус

Львівська лікарня швидкої допомоги 16 червня уклала договір на закупівлю у ТзОВ «АЛТ Україна» обладнання для полімеразно-ланцюгової реакції.

Про це ідеться на сайті публічних закупівель Прозорро, пише Твоє місто.

Ідеться про система ПЛР QuantStudio 5 Dx Real-Time PCR System за 1 млн 221 тис. гривень. У вартість включені також упакування і транспортування обладнання. Така система дозволяє робити аналізи в режимі реального часу – за пів години близько 90 зразків.

Згідно з договором, доставити обладнання мають до 30 червня 2020 року. Відтак у лікарні швидкої допомоги матимуть змогу робити ПЛР-тести на коронавірус.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий говорив, що у медзакладі восени планують облаштувати дві сучасні лабораторії, одна з яких робитиме ПЛР-тести.

ТзОВ «АЛТ Україна ЛТД» є виробником інструментів та обладнання для вимірювання, дослідження та навігації. Підприємство зареєстроване у Києві у 2008 році. Його керівником зараз є Дмитро Усмединський, а власником – Василь Соколинський, який також пов’язаний із торговим домом «Макрохім», що займається постачанням хімсировини, та ТзОВ «Нейрон».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.