п`ятниця, 22 вересня

Лікарі львівського “Охматдиту” врятували дитині руку

У 7-річного хлопчика була пухлина кістки плеча

У дитини була пухлина. Хлопчик ходив з нею 3 роки. Вперше пухлину кістки у дитини діагностували у 4 рочки, але тоді лікарі прийняли рішення спостерігати, як вона себе поводитиме. І коли вона стала агресивно рости, прийняли рішення про видалення. Про це інформує львівський “Охматдит”, передає “Еспресо.Захід“.

У хлопчика була остеохондрома – доброякісне утворення.

“Операцію не варто було відкладати, бо хоч пухлина і не злоякісна, але з часом вона може уражати зони росту кістки, порушувати функцію руки, кровообіг і навіть перероджуватися у злоякісну. У цієї дитини складність операції полягала у доступі до пухлини – треба було обійти великі судини і нерви, максимально зберегти кістку з мінімальною крововтратою, уникнути руйнування м’язів, нервових волокон і зберегти функцію руки. Усе заплановане нам вдалося”, – розповіла “Еспресо.Захід” завідувачка ортопедичним відділенням Злата Кузьо.

Хлопчик на 2 день поїхав додому. За ним ще спостерігатимуть лікарі, але прогноз у дитини позитивний.

Операційна команда – ортопеди-хірурги Олександр Корольков, Злата Кузьо, Оксана Колодій, інтерн Назар Росоловський, анестезіолог – Мар’яна Собко, операційна медсестра – Тетяна Качмарик, анестезистка – Наталя Голинська і молодша медсестра – Світлана Мєскало, операційна медсестра – Тетяна Качмарик,  анестезистки – Наталя Голинська і Світлана Мєскало.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.