Три години на морозі: вчителі однієї з шкіл Львова на кордоні висадили дитину з автобуса, – мати школяра

Вчителі школи № 98 м. Львова  під час поїздки на екскурсію в Італію на кордоні висадили з автобуса учня 10 класу, бо той забув вдома біометричний паспорт.

Повідомляє Вголос

Про це у Facebook написала мати школяра Тетяна Бойко.

Мати учня стверджує, що вона помилково дала своєму сину звичайний закордонний паспорт замість біометричного. Коли це виявилось під час перетину кордону, директор школи та завуч просто висадили 15-річного хлопця з автобуса та кинули його напризволяще. Школяр, пробувши на морозі три години, вирішив самостійно добратись спершу до м. Чоп у Закарпатській області, звідки до Львова.

Мати учня стверджує, що вона дуже хвилювалась за свого сина, проте знайшлись люди, які допомогли неповнолітньому доїхати у Львів.

Тетяна Бойко наголошує, що вона пропонувала завучу школи передати біометричний паспорт сина автобусом, проте вчителька навідріз відмовилась від подібного компромісу.

Натомість, скандал вже прокоментували і представники школи.

Як пише Людмила Земба в пабліку “Батьківська рада Львівської області” на сторінці в Facebook, вона готова нести відповідальність за цю “дуже неприємну ситуацію” відповідно до чинного законодавства.

Жінка підкреслила, що зараз її найбільше турбує стан здоров’я школяра Миколи. Вона бажає йому якнайшвидшого одужання.

Нагадаємо, що 15-річному підлітку, зі слів його матері, довелося простояти на морозі до 18 годин, він дістався до будинку перемерзлий і в стані шоку, і після пережитого сильно захворів.

Земба пояснила, що автобус з групою школярів протягом двох годин перебував на кордоні України і ще дві години на кордоні Угорщини.

“Тільки під’їхавши до кордону Микола виявив, що паспорт не той. Отже, у мами було 4 години, щоб привезти паспорт і вона по телефону нас запевняла, що везе його”, – йдеться в публікації.

Земба додала, що вони шукали різні варіанти виходу з ситуації, що склалася, тому що час на це був, так як двоє школярів мали дозвіл тільки від одного з батьків, їм робили дозволи і надсилали їх на Viber.

“Це все тривало понад дві години. Після більше двох годин очікування до нас підійшов начальник зміни і повідомив, що всі можуть їхати, крім Миколи і запевнив нас, що дитина залишиться в безпеці і її передадуть батькам (в той час ми знали, що мама їде бла бла каром). ми ще раз поговорили з мамою і переконалися, що вона погоджується на таке рішення. Дитину ми залишили за згодою мами на начальника зміни “, – роз’яснила вона.

 

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.