Вівторок, 23 квітня

Кубок ЄГФ: «Галичанка» програла битву, але не війну

Гандболістки львівської «Галичанки» поступилися турецькій «Муратпаші Беледійє» у першому матчі третього раунду Кубка ЄГФ.

У турецькій «Анталії» «Галичанка» зазнала поразки з рахунком 22:28. Що цікаво, у матчі проти сильного та багатого суперника вихованки Василя Козаря вигравали за підсумками першого тайму – 12:11. Втім, другу частину матчу галичанки не змогли провести рівно та результативно. Поразка «галичанок» у другому таймі з рахунком 10:17 забезпечила команді з Туреччини підсумкову перемогу у першому матчі та водночас непоганий гандикап перед матчем у Львові.

За «Галичанку» найбільше голів у ворота суперника закинула Леся Смолінг. На її рахунку 6 влучних кидків. По три влучні кидки завдали Наталя Савчин та Наталя Туркало.

Що цікаво, чотири голи у ворота львів’янок забила колишній гравець «Галичанки» Юлія Снопова. А найрезультативнішою у матчі стала туркеня Аслі Іскіт. У ворота «Галичанки» вона забила сім голів.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться у Львові 22 листопада. Незважаючи на виїзну поразку, гравці «Галичанки» зроблять усе можливе, аби порадувати своїх вболівальників та пройти до наступної стадії змагань.