Вівторок, 3 жовтня

Кручу педалі, щоб вони жили. Львів’ян кличуть на благодійний велозабіг із Арсеном Мірзояном

У суботу, 1 червня, у Львові відбудеться щорічний благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном. 

Організатори мають на меті зібрати щонайменше 220 тис. грн на ремонт відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Саме стільки потрібно на оновлення двох блоків, до яких входять чотири палати та санвузли, пише Твоє місто

Ініціатором велопробігу є співак Арсен Мірзоян та Благодійний фонд Запорука, а ідейною натхненницею виступила львів’янка Олена Заблоцька, яка виграла прогулянку з Арсеном на благодійному аукціоні.

На фініші велопробігу організатори влаштовують розіграш призів від партнерів заходу. Зокрема після велозаїзду можна побувати з дітьми у «Дитячій Планеті», «Ігроленді», Музеї ілюзій, Батутному залі UP, поласувати солодощами Майстерні карамелі та сходити з друзями на лимонад у «Креденс Кафе», жінки матимуть можливість позайматися з особистим тренером у мережі FitCurves, а вдома з дітьми потворити з Нравками від NravoKids.

Аби взяти участь у велопробігу, потрібно сплатити реєстраційний внесок, придбавши квиток за посиланням. Початок реєстрації на велопробіг – 1 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру. Старт о 12:00.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.