Красуня зі Львівщини стала наймолодшою фіналісткою конкурсу «Міс Україна – 2019»

Участь у конкурсах краси Тетяна Чапля почала брати не так давно, але вже має певні досягнення – вона Міс свого факультету та Віце-міс університету.

Зважаючи на успіх, Тетяна вирішила спробувати свої сили і у Національному конкурсі «Міс Україна», пише Галнет.

Тетяна зараз навчається в Київському національному університеті культури та мистецтв за спеціальністю «міжнародні відносини», захоплюється танцями та музикою, а також бажає зробити світ навколо кращим.

Після неодноразової участі у різноманітних конкурсах краси та здобуття титулу Віце-міс університету, вирішила поставити планку вище і подала заявку на Національний конкурс «Міс Україна».

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Масштабний та нереально крутий проект @miss_mister_knukim2019 😍🍀

Допис, поширений Tania Chaplia (@_taniachaplia_)

У коментарі Galnet красуня зізнається, що коли два місяці тому подавала заявку на участь – не вірила, що пройде:

“На мій великий подив, того ж дня мені передзвонили з комітету конкурсу і запросили на співбесіду в офіс – моєму щастю не було меж. Я хвилювалася, було дуже страшно, бо я ніколи не брала участі у настільки масштабних конкурсах”.

Наступним етапом стала ще одна співбесіда, де були присутні й інші учасниці відбору. Після цього Тетяну ощасливили ще раз: вона пройшла у ТОП-50. ”

Серед 17 тисяч дівчат пройти у 50-ку стало моєю маленькою перемогою”, – каже Таня Чапля.

Після цього, за словами дівчини, почалися справді насичені і досить важкі дні, адже організатори підготували для конкурсанток не лише співбесіди. Одним із випробувань став забіг на 4 кілометри, в якому було 11 перешкод. Для Тані, яка в дитинстві займалася танцями та легкою атлетикою, цей забіг був досить складним завданням і ось чому:

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Так, я зробила це!!!😍 Я стала фіналісткою національного конкурсу Міс Україна 2019 👑 Насправді навіть не можу передати словами свої емоції, які я получила вчора , саме тому мені потрібно було трішки часу, щоб прийти до тями😄 Насамперед хочу подякувати найкращому комітетові Міс України, які надали мені можливість максимально близько наблизитись до своєї найзаповітнішої мрії)) Отже, тепер я починаю не легку працю над собою, адже вже 12 вересня в Палаці Україна відбудеться найкрасивіше шоу країни з моєю участю! Квитки на захід ви можете придбати на офіційному сайті Міс України @missukraine_official ❤️ ———————————————————— ❗️Також зараз проходить другий тур голосування за конкурсанток і я буду дуже вдячна тим, хто мене підтримає своїм голосом♥️ Щоб проголосувати за мене, надсилайте число 2️⃣3️⃣ на номер 7️⃣5️⃣7️⃣6️⃣ ❗️(вартість одного голоса 5 грн) ———————————————————— Дальше – більше!!😘 • • • • • • • • • • • • • • #missukraine #missukraine2019 #ukraniangirl #beautifulgirls #beautu #ukrainochki #kievgirls

Допис, поширений Tania Chaplia (@_taniachaplia_)

“В той день я о 8 ранку вийшла з поїзда і одразу поїхала на забіг. Я не встигла навіть акліматизуватися, тож бігти під пекучим сонцем уверх та вниз мені було справді важко. Але, коли я прибігла до фінішу, зрозуміла, що можу пишатися собою”.

Ще одним завданням, яке отримали учасниці, стало створення благодійного проекту. З цим бориславчанка впоралася легко, адже ніколи не була байдужою до чужих проблем. Тетяна, до слова, допомагає притулку для тварин «SOS», що у смт. Пирогово на Київщині.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Всім привіт! Як часто вам доводиться бачити нещасну тварину, яка самотньо ходить вулицями, страждаючи від хвороб, голоду, агресії з боку інших тварин, а іноді і збоку людей, котрі переслідують їх з метою знущання, насильства і вбивства? На жаль, це є жорстока реальність сьогодення, і поки одні шукають цивілізований та милосердний вихід з ситуації, інші безжалісно вбивають та знущаються над безпритульними тваринами. Одним з таких прикладів став притулок для тварин “SOS” , що знаходиться в смт. Пирогово. Це перший притулок для тварин в Україні, який розпочав діяльність у 1997 році. На даний момент в ньому знаходиться близько тисячі собак та трьохсот котів. І здавалося б кому він міг би помішати? Адже люди роблять таку добру справу для всіх, а основне – для держави❗️ Проте через масштабну територію в 2 гектара землі, українські олігархи та державовладці почали не лише погрожувати та скоювати напади на президента “SOS” Тамару Тарнавську, а ще й неодноразово атакувати притулок. Вони отруювали та обстрілювали з вогнепальної зброї собак і сам притулок, намагалися його підпалити. —————————————————————————Саме тому я вирішила не залишатись осторонь цієі проблеми і надати допомогу притулку.❤️ Також хочу максимально поширити інформацію про напади на тварин та працівників, адже атаки продовжуються❗️❗️❗️ 🆘Я відкрила фінансовий збір коштів для цих тварин. І дуже сподіваюсь на вашу допомогу🙏🏻, адже навіть невеличка сума відіграє важливу роль для підтримання життя тварин.🆘 ——————————————————— Реквізити для оплати (4149 6293 9627 2361) Чапля Тетяна Миронівна #допомогатваринам #sosanimal #sosanimals #збіркоштів

Допис, поширений Tania Chaplia (@_taniachaplia_)

Саме після цих випробувань красуня зі Львівщини потрапила у фінал і, серед 25 претенденток на головну корону Тетяна Чапля – наймолодша. Фінал конкурсу відбудеться 12 вересня у київському Палаці «Україна», але до того на дівчат чекає ще багато завдань та випробувань.

“З 3 вересня нас усіх поселять у будинок під Києвом, де ми разом готуватимемося до фіналу: і фізично, і морально. 12 вересня буде важливий день, адже троє переможниць представлятимуть Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»”.

Таня є наймолодшою фіналісткою конкурсу, єдиною претенденткою від Дрогобиччини, і дуже сподівається на нашу підтримку. Саме зараз проходить голосування за конкурсанток на офіційному сайті Міс Україна. Також, щоб віддати голос за Тетяну Чаплю надсилайте число 23 на номер 7576 – 1 голос – 5 грн. Кількість голосів не обмежена, а перераховані кошти підуть на благодійність.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.