Понеділок, 17 червня

Козицький звинуватив нардепа Гетманцева у зв’язках із спецслужбами рф

Голова Львівської ОВА Максим Козицький гостро відреагував на спробу нардепа Данила Гетманцева виправдати сумнівні кадрові призначення у ГУ ДПС у Львівській області та звинуватив його у зв’язках із людьми з російських спецслужб.

Джерело: Leopolis.news.

Про це Козицький написав на своїй сторінці у Facebook.

«З великим подивом прочитав недолугий допис очільника Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Данило Олександрович Гетманцев у дивний спосіб хоче виправдати корупцію у Львівській податковій і прив’язує проросійську ОПЗЖ. Правда, без жодних фактів.

А я маю дуже багато фактів з біографії Данила Олександровича, які свідчать про його тісні зв’язки з людьми з російських спецслужб.

У недавньому інтерв’ю т.в.о. керівника СБУ Василь Малюк повідомив, що за відправлення в Україну агентів російських спецслужб відповідальний «офіс» двох посадовців часів президентства Віктора Януковича – заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича та колишнього першого віцепреʼмєра Андрія Клюєва. Під керівництвом цих двох осіб та в присутності кадрових співробітників Пʼятої служби ФСБ РФ збирали інформацію про Україну.

Більше того, за даними британської розвідки, Сівкович був одним із членів «маріонеткового уряду», який Росія готувала після нападу на Україну. Проти нього також накладені санкції США.

Ви запитаєте, що Сівкович має до Гетманцева? А те, що Данило Олександрович 8 років був помічником Володимира Сівковича, депутата від «Партії регіонів», який співпрацює зі спецслужбами держави-агресора та зрадив свою країну! У 2017 році Данило Гетманцев хотів стати суддею, але Вища кваліфікаційна комісія суддів і Громадська рада доброчесності не пустили його на цю посаду саме через зв’язки з Сівковичем.

Тому у мене риторичне запитання – яке моральне право має Данило Гетманцев безпідставно звинувачувати когось у якихось зв’язках з ОПЗЖ, якщо левову частку свого життя він співпрацював зі зрадниками України?

Учора Львівська ОВА двічі зверталася до Мінфіну, щоб там прокоментували ситуацію з Львівською податковою. Там є люди, які натхненно займаються спортом, тренують своє тіло, але пливуть за течією і політичну позицію їм в результаті сформувати надзвичайно важко.

Знаю, що у Львівській податковій середня ланка працівників готова працювати чесно та прозоро і має державницьку позицію. Пане Sergii Marchenko, Львівська область досі чекає вашої публічної думки щодо зловживань з поверненням ПДВ та оцінки роботи керівництва місцевих фіскалів. Бюро економічної безпеки вже сказало своє слово!», – написав Козицький.

На допис Козицького у своєму Telegram відреагував Данило Гетьманцев.

«Пану Козицькому, що згадав мене сьогодні двічі, відповім по пунктах.

  1. Так, я підтримую рішення керівництва ДПС про не призначення вашого друга Лазорко в керівництво обласної ДПС. І взагалі не раджу вам, на майбутнє, просувати друзів Тараса Козака з ОПЗЖ, погана прикмета.
  2. Ні, шантаж з відключенням світла в ДПС та іншими погрозами не пройде.
  3. Так, якщо вчинений злочин будь-ким в податковій – за ним буде відповідне покарання. Якщо вас або ваших друзів така система не влаштовує, то можливо час змінити і роботу, і команду.
  4. Ні, шахраї не мають працювати ані на митниці, ані у податковій, ані у інших органах. Ніколи.
  5. Так, ми перезавантажили шість регіональних ДПС і будемо робити це надалі стільки разів, скільки негідників зловимо.
  6. І так, мені особисто хотілося б, аби подібна практика була розповсюджена на всі державні органи, включаючи місцеві. Саме це швидко і ефективно подолає системну корупцію, кумівство та кругову поруку, як в улюбленому нами з вами Сінгапурі», – написав Гетьманцев.”
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.