Понеділок, 25 вересня

Кожну гальбу пива – через касовий апарат

В останню декаду літа у Львові буде багато святкових заходів до Дня незалежності України, серед яких і «Фестиваль Львівського» до 300- річчя славетної пивоварні і найулюбленішого львів’янами пива.

Згідно з нормами Закону України від 28 грудня 2014 року №71- VII з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв. Так що вже під час цих святкувань продати його без ліцензії та касового апарату неможливо.

Нагадуємо суб’єктам підприємництва і громадянам, що реалізація пива здійснюється з обов’язковою видачею покупцю чека з реєстратора розрахункових операцій.

Довідково: відповідно до абзацу 5 статті 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року N 481/95-BP  до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: оптової (включаючи імпорт та експорт) і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій – 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: