Коронавірус Covid-19 підтвердили у двох львівських лікарів

Усім, хто контактував з інфікованими медиками, проведуть ПЛР-тестування

У двох львівських медиків після проведення ПЛР-діагностики виявили захворювання на коронавірус. Обоє лікарів ізольовані. Зараз проводиться опитування осіб, з якими вони контактували. У всіх контактних будуть відібрані біоматеріали і відправлені в лабораторії для проведення ПЛР-досліджень, пише zaxid.net.

Один з медиків, за даними мерії, – це 47-річний лікар-анестезіолог Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Він хворів, перебував вдома на самоізоляції. У нього 31 березня взяли мазок. Стан погіршився. Зараз перебуває в інфекційній лікарні з пневмонією. В лікарні опитали людей, з якими контактував хворий, а також його рідних. Усі вони ізольовані. У всіх відібрали біоматеріал для проведення ПЛР-тестування.

Ще один хворий – 54-річний лікар з 5-ї міської поліклініки. Відомо, що він контактував з пацієнткою, в якої напередодні також виявили коронавірус. Лікар лежав у пульмологічному відділенні 5-ї міської лікарні. Зараз його госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Усіх контактних осіб обстежують та ізольовують.

Дані про позитивні ПЛР-тести двох лікарів отримали сьогодні, 3 квітня.

Нагадаємо, за даними Львівського обласного лабораторного центру, станом на ранок 3 квітня на Львівщині є 14 хворих на коронавірус, двоє з них вже одужали.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.