Вівторок, 27 лютого

«Кормотех» долучиться до створення сучасного стерилізаційного центру для тварин у Львові

собачка в лкп левУ Львові на базі колишнього ЛКП «Лев» відкриється сучасний стерилізаційний центр для тварин. «Кормотех», українська компанія №1 в сфері харчування тварин, допоможе новій команді комунального підприємства створити умови для безпечного співіснування тварин та мешканців на вулицях Львова. Ми жорстко засуджуємо вбивство чотирилапих, які практикувались в ЛКП «Лев» до приходу нового керівництва. Олег Мацех, львівський громадський активіст, що очолив заклад, все змінив і кілька місяців вже практикує  програму регуляції кількості тварин у місті через стерилізацію. Це єдиний прийнятний та гуманний шлях вирішення питання із тваринами на вулицях міста. Так це виглядає в європейських країнах і так мусить бути в Україні.

Компанія «Кормотех» забезпечує вихованців ЛКП продукцією власного виробництва, що дозволяє гарантувати належне харчування чотирилапим, які потрапляють на стерилізацію. Це важливо, адже наші продукти збалансовані та дозволяють тваринам отримувати усі необхідні вітаміни, макро- та мікроелементи.

Важливою складовою даної співпраці є комунікація, що відбуватиметься в школах для дітей. ЛКП ініціює серію відкритих уроків, аби розповісти про проблему безпритульності та гуманні шляхи її вирішення. Ці уроки відбудуться, щоб виховати у дітях відповідальне ставлення до братів наших менших, а також показати, що кожна жива душа заслуговує на любов і розуміння. Ми розповідатимемо про чіпування тварин жовтими кліпсами, що означатиме, що вона стерилізована, зареєстрована і прищеплена. Наша мета –  пояснити суть діяльності стерилізаційної програми, а також нагадати про відповідальність людей перед тваринами, яких вони приручають.

Для таких випадків ми вже розробили «Кодекс господаря», збірник, що дає можливість читачу зрозуміти, що насправді означає завести чотирилапого та що це не іграшка.

Компанія «Кормотех» вважає, що безпритульні тварини – це, здебільшого, результат безвідповідальності господарів. А саме такі кроки та колаборації дозволять суттєво змінити ситуацію та наблизити нас до європейського суспільства.

Джерело: kormotech.org.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: