Комунальне АТП-1 отримало ще 10 нових автобусів «Електрон»

Загалом місто отримало вже 15 автобусів виробництва СП «Електронтранс».

На територію комунального АТП-1 доставили ще 10 нових автобусів великого класу «Електрон». Про це повідомили на сторінці автотранспортного підприємства у Facebook, пише Твоє місто.

Першу партію АТП отримало ще 20 листопада, тож загалом СП «Електронтранс» доставило місту 15 автобусів. Вони перебувають на території АТП-1 на вулиці Авіаційній.

12-метрові автобуси «Електрон» вміщують понад 100 пасажирів та пристосовані для перевезення маломобільних людей. У них вдосконалена система опалення та з’явилась вентиляція кабіни водія. Крім цього, порівняно з партією, яку закупили у 2016 році, скло, що відділяє пасажирський салон від водія, також покращене.

Додамо, що львівський концерн «Електронтранс» запустив виробництво низькопідлогових автобусів у жовтні 2014 року. Перші автобуси вийшли на маршрути Львова у 2017 році. Тоді АТП-1 придбало 55 низькопідлогових автобусів, які виїхали на маршрути №3 та №16. 

Нагадаємо, до кінця року комунальне АТП-1 має отримати 50 автобусів «Електрон» та 100 автобусів МАЗ. Вартість одного автобуса «Електрон» становить 147 тисяч євро. Водночас, один автобус МАЗ коштує 122 тисячі євро. Наступного року для міста придбають ще 100 нових автобусів. Перші автобуси СП «Електронтранс» мав поставити ще наприкінці вересня. Їх закупили у лізинг від «Укргазбанку». 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.