Колишній цех львівського мотозаводу виставили на продаж за 80 млн грн

У Львові виставили на продаж один із колишніх цехів мотозаводу. Будівля перебуває в приватній власності компанії «Галком», а різні її приміщення орендують одразу кілька підприємців.

Джерело: ZAXID.NET.

Йдеться про чотириповерхову будівлю на вул. Городоцькій, 174 загальною площею 3,9 тис. м2. Приміщення колишнього цеху заводу зараз орендують різні підприємці під офіси та магазини.

У описі до лоту вказано, що до будівлі підведені всі комунікації, а нові власники можуть використовувати її за різним призначенням – під виробництво або спорткомплекс. Також є можливість збільшення площі до 4000 м2.

З 2005 року будівля належить ТзОВ «Галком». Фірма виставила її на продаж 11 квітня зі стартовою ціною 80 млн грн. Представник компанії Андрій Федчук у коментарі ZAXID.NET підтвердив, що на продаж виставили всю будівлю колишнього цеху Львівського мотозаводу, однак уточнити більше деталей щодо продажу нерухомості відмовився.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Галком» зареєстроване понад 30 років тому у Львові на вул. Бойківській, 5 та займається роздрібною торгівлею. Власниками компанії є мешканці Сокільників Роман Кузів та Василь Каралюс.

Зазначимо, що на вул. Городоцькій у 1940-х роках заснували Львівський велосипедний завод, який відкрили на базі Lwowski zakład Metal. Спершу тут виготовляли велосипеди за німецькими зразками та мопеди. У 1990-х мотозавод повністю припинив виробництво, а колишні цехи та адмінбудівлі перейшли у приватну власність. Більшість із них розташовані на вул. Городоцькій, 174.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.