Керівник Львівсвітла поширював у російській соцмережі комуністичну символіку

Начальнику ЛКП “Львівсвітло” оголосили вирок за понад 100 комуністичних зображень в “Однокласниках”.

Про це йдеться у рішенні Шевченківського районного суду Львова № 466/6383/22 від 31 серпня 2022 року — повідомляють Варіанти.

Шевченківський районний суд Львова оголосив вирок начальнику ЛКП “Львівсвітло”, львів’янину, який поширив у російській соцмережі “Однокласники” понад 100 комуністичних зображень.

Як йдеться у рішенні суду, начальник ЛКП “Львівсвітло” з 2015 року по 1 червня 2022 року систематично публікував зображення із прапором червоного кольору з перехрещеними серпом і молотом та п’ятикутною зіркою над ними, портрет Леніна, абревіатури СССР та РСФСР, п’ятикутні червоні зірки з серпом та молотом всередині – загалом 102 зображення.

Подібні зображення заборонені Законом України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” від 2015 року.

Підсудний визнав свою винуватість та уклав угоду зі слідством. Суд призначив йому 1 рік позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з випробувальним терміном 1 рік.

Зазначимо, у квітні 2022 року директором ЛКП “Львівсвітло” призначили Руслана Миляника.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.