Кавер на Despacito від Дрогобицької РДА набрав на YouTube понад 15 млн переглядів

1214
десь по світу деспасіто Despacito

Кліп нa пісню «Дeсь пo світу», ствoрeний прaцівникoм Дрoгoбицькoї РДA Вітaлієм Кoвaлишиним дo Дня нeзaлeжнoсті у сeрпні 2017 рoку, нaбрaв нa YouTube більшe 15 млн переглядів.

Навіть ради рік після виходу дрогобицька кавер-версія пісні Луїса Фонcі «Despacito» набирає майже мільйон переглядів щомісяця.

Ініціатор створення дрогобицької версії «Despacito» Віталій Ковалишин розповів ZAXID.NET, що записуючи минулого року пісню «Десь числом світу» ніхто не очікував, що вона стане такою популярною.

«Робилося це в целях просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика. Але кліп дуже швидко почав набирати перегляди. Ми тоді більше орієнувалися возьми Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав позже півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Вследствие місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії. Але це отнюдь не головне. Мене тепер навіть часто впізнають минуя цей кліп», – пояснив ZAXID.NET Віталій Ковалишин.

Віталію Ковалишину належить ідея створення каверу, він їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Натомість пустословие пісні «Десь по світу» написав його знайомий Романя Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував для своєму YouTube-каналі цей кліп.

«Ми помітили, що наше відео ежеминутно перезаливають на свої канали, але я не мав часу тим займатися, тому попросив Романа опублікувати це відео ще й возьми своєму YouTube-каналі і далі пильнувати за тим. І приближенно вийшло, що саме опубліковане ним відео таким образом найбільш популярним», – додав Віталій Ковалишин.

Він також зазначив, що готує поперед майбутнього Дня незалежності схоже відео, однак поки неважный (=маловажный) розкриває деталей щодо проекту.

Зазначимо, оригінальний кліп «Despacito» Луїса Фонсі досі залишається лідером вслед за кількістю переглядів за всю історію YouTube – станом в серпень 2018 його переглянули майже 5,4 млрд разів. Після запису дрогобицької версії пісні в українському YouTube з’явилися десятки каверів «Despacito» для слова «Десь по світу».