Карантин у Львові та області вкотре не послабили

Карантин на Львівщині знову продовжили.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко, пише Твоє місто.

За його словами, Львівщина пережила пік коронавірусу, але й надалі Львів та приміські райони залишаються епіцентрами хвороби. У ЛОДА ситуацію з коронавірусом на Львівщині називають складною, але контрольованою.

Як розповів керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, від суботи лікарні другої хвилі почали приймати хворих на коронавірус. Наразі в стаціонарах області лікуються 953 хворих на Covid-19: щодня до лікарень потрапляють 80 мешканців області.

Нагадаємо, що карантин в Україні через пандемію Covid-19 запровадили 12 березня. 11 травня карантин послабили, зокрема у Львові дозволили відкрити парки, сквери та літні майданчики ресторанів. А з 12 травня відкрили перукарні та салони краси. 15 травня в місті дозволили роботу візових центрів та магазинів з одягом, білизною, взуттям, а також продовольчих ринків. 24 червня у Львові дозволили відкрити зали ресторанів та роботу фінес-клубів. Це рішення у ЛОДА назвали передчасним.

На початку червня Львів вийшов на шведський варіант м’якого карантину без жорстких методів, щоби сформувати колективний імунітет від коронавірусу. Також ЛМР та ЛОДА звернулися до Кабміну з проханням дозволити послаблювати чи посилювати карантин у межах області в окремих районах. 

Водночас Кабмін продовжив дію адаптивного карантину з 22 червня до 31 липня. Раніше ЛОДА запустила громадський транспорт у області, після чого відновили й залізничне сполучення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.