Із понеділка, 14 листопада, у Львові стартує опалювальний сезон для населення

Відповідне розпорядження «Про початок опалювального сезону 2022-2023 років» підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповіла заступниця мера з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, технічно будинки і об’єкти теплопостачання готові до подачі опалення.

«Станом на сьогодні будинки готові до отримання тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Також ми провели усі необхідні роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи.

Відзначу, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують чи брати це тепло», – розповіла Ірина Маруняк.

опалення опалювальний сезон батарея радіатор тепло

Як нагадують тепловики, якщо опалювальний сезон розпочався, а у будинку немає тепла, то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Якщо у якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку від міста подається. За проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення відповідає балансоутримувач», – пояснюють тепловики.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.