Із другого семестру львівських учнів навчатимуть стрільби

З початку нового навчального семестру учнів 9-11 класів у Львові навчатимусь поводженню зі зброєю. Це роблять для того, аби діти з усіх шкіл отримали базові навички. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

«З другого семестру ми проведемо навчання з стрільби та поводження зі зброєю для усіх учнів 9-11 класів. До цього будуть залучені наші вчителі та хлопці, які повернулись з війни», – зазначає він.

За його словами, навчання буде відбуватись у школах, які мають облаштовані тири та спеціальний інвентар. Учні, школи яких не відповідають умовам, будуть приєднувати до облаштованих шкіл. Зазначимо, раніше було відомо, що у 20 закладах освіти Львівської міської територіальної громади є спеціальні приміщення, тири, де можна проводити навчання зі стрільби.

Нагадаємо, що із понеділка, 23 січня, у львівських школах розпочнеться другий семестр. Кожна школа самостійно визначатиме форму навчання, як і в першому семестрі. Навчальні заклади повністю забезпечені всім необхідним та мають опалення, а тому вирішили розпочати другий семестр. Відтепер учні молодших класів щодня ходитимуть на прогулянки. Це відбуватиметься в межах навчального процесу та за будь-якої погоди. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.