п`ятниця, 21 червня

Ірландська компанія планує інвестувати €200 млн в створення будівельного технологічного хабу у Львові

Компанія Kingspan Group має намір інвестувати 200 мільйонів євро в створення будівельного технологічного хабу у Львові, який вироблятиме сучасні ізоляційні вироби та рішення для централізованого опалення.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради — пише Lviv1256.

У п’ятницю, 9 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із директором ірландської компанії Kingspan Group Джином Муртою. Зазначають, що компанія має намір інвестувати 200 мільйонів євро в створення будівельного технологічного хабу у Львові, який вироблятиме сучасні ізоляційні вироби та рішення для централізованого опалення.

Це дозволить створити від 600 до 1000 робочих місць.

“Будівництво хабу планують протягом наступних п’яти років. Відтак Андрій Садовий та керівник управління інвестицій Львівської міської ради Андрій Павлів презентували інвестиційний потенціал Львівської громади та можливості потенційної співпраці для компанії Kingspan Group”, – додають у повідомленні.

Довідково. Kingspan – це сімейна компанія, яка є світовим лідером у сфері рішень енергоефективного будівництва, теплоізоляційних технологій та оздоблення будівель.

Компанії групи працюють у 70 країнах, представленні 198 заводами, на яких працюють понад 19 тисяч людей. У 2021 році Kingspan відкрили 5 нових заводів/виробничих ліній та планують ще 25 протягом 4 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.