Інспектор Львівської митниці пропустив на територію України товар без сплати мита на майже 3 млн гривень

На Львівщині судитимуть інспектора Львівської митниці, який пропустив на митну територію України товар на суму майже 3 млн грн без сплати мита.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура — пише Вголос

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно державного інспектора одного із митних постів Львівської митниці. Йому інкриміновано зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).
Розслідуванням встановлено, що обвинувачений пропустив на митну територію України завантажені вантажівки, оформивши їх як порожні.
Інспектор вніс недостовірні відомості про відсутність вантажу в автоматизовану систему митного оформлення «Інспектор» та долучив фото порожнього транспортного засобу.
Це забезпечило можливість ввезти без сплати мита товарів на майже 3 млн грн. Внаслідок чого державі не було сплачено обов’язкових митних платежів на загальну суму близько 1,3 млн грн“, — йдеться у повідомленні.
З метою відшкодування завданої державі шкоди, за клопотанням прокурора, суд наклав арешт на вантажний автомобіль і причіп.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.