п`ятниця, 12 квітня

Григорій Козловський подав до суду на Садового через відео у Facebook

Депутат Львівської міської ради від БПП Григорій Козловський подав до суду на мера Львова Андрія Садового, інформує Zaxid.net.

У позовній заяві Козловський вимагає спростувати інформацію про те, що він часто ображає працівників міської ради, яку Садовий озвучив у своєму відеозверненні ще у червні.

Також Козловський вимагає у мера 30 копійок моральної компенсації.

Позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації Григорія Козловського Личаківський районний суд Львова прийняв до розгляду ще 26 вересня. 28 жовтня відбулося перше підготовче засідання у цій справі.

У своїй позовній заяві, яка є у розпорядженні ZAXID.NET, Григорій Козловський вимагає у Андрія Садового видалити зі своєї сторінки у Facebook відеозвернення за 4 червня цього року та спростувати інформацію про те, що він «неодноразово погрожував працівникам міської ради, особливо часто погрожував жінкам, які працюють у міській раді».

Нагадаємо, що у відеозверненні, про яке йде мова у позовній заяві, мер Львова відреагував на напади псевдоактивістів на чиновників міської ради. Андрій Садовий, серед іншого, публічно попросив правоохоронців перевірити причетність до організації та замовлення нападів на чиновників Григорія Козловського.

«Я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики та великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради, особливо часто погрожував жінкам, які працюють у міській раді», – заявив у відеозверненні 4 червня Андрій Садовий.

Григорій Козловський вважає, що така заява мера Львова паплюжить його честь, гідність та ділову репутацію. На думку Козловського, відеозвернення Садовий записав, щоб змусити його відкликати проект ухвали Львівської міськради про дострокове припинення мерських повноважень Садового.

«Вважаю, що міський голова Львова – Садовий А. І. вчиняє політичні репресії та утиск з метою перешкодити виконанню мною службових обов’язків, оскільки мною, як депутатом Львівської міської ради, та депутатами Адамиком П.М. та Лопачаком М.Б. зареєстровано проект ухвали «Про дострокове припинення повноважень Львівського міського голови», – йдеться у позовній заяві Козловського (прикметно, що ініціатори дострокової відставки Садового справді відмовились від своїх намірів, але ще до публікації його відеозвернення).

Відтак Григорій Козловський вимагає, щоб Андрій Садовий видалив свій відеоролик з Facebook і натомість опублікував там же нове відеозвернення з поясненням, що його слова про погрози співробітникам міськради є неправдою і завдали шкоди репутації депутата і членам його сім’ї.

Окрім того, Козловський вимагає в Садового моральну компенсацію у розмірі 30 копійок, а також оплатити судові витрати у розмірі 4802 грн. Чим зумовлена така дрібна сума моральної шкоди в позовній заяві не вказується. Зв’язатися з Григорієм Козловським ZAXID.NET не вдалося.

Нагадаємо, раніше мерія звинувачувала Козловського у несплаті податків до міського бюджету. 48-річний Григорій Козловський володіє низкою ресторанів у центрі Львова, а також «Гранд готелем». У цьому готелі, до речі, розташована велика студія телеканалу НТА, який випускає кілька ток-шоу, де регулярно критикують Садового. Також Григорій Козловський є співвласником тютюнової фабрики у Винниках та президентом футбольного клубу «Рух». Він будує на Винниківському озері дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо.

Окрім того, сам Григорій Козловський неодноразово заявляв, що є власником будівельної компанії Avalon Inc, яка зводить численні житлові комплекси у Львові, хоча офіційно компанією володіють низка інших фірм. Останні кілька років афілійовані з Козловським компанії активно беруть участь в аукціонах з приватизації львівської нерухомості. Він вважається найбагатшим депутатом Львівської міськради, за 2018 рік задекларував понад 48,3 млн грн доходу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.