Громадянин України намагався вивезти за межі України майже 5 кг. бурштину

99d4b1723f7d3ad8348a0402f694ae3ff86f363310f69b8efcf1e71cd19941cfУчора ввечері громадянин України в якості водія на легковому автомобілі прямуючи з України в Республіку Польща через митний пост  «Рава – Руська» Львівської митниці ДФС, обрав для слідування смугу руху спрощеного митного контролю “зелений коридор”, чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

При здійсненні митного контролю даного транспортного засобу виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Автомобіль  було переведено в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там, спільна оглядова група митників та прикордонників, в  його салоні, в поліпропіленових мішках виявила   каміння різної геометричної форми, жовто-коричневого кольору , візуально схоже на бурштин. Громадянин не надав жодних документів, що можуть підтверджувати вартість, місце придбання та походження, виявленого у нього товару. Товар затримано  та  надіслано на експертизу для проведення ідентифікації товару, визначення приналежності до дорогоцінного каміння та його вартості.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.