Головну ялинку для Львова уже знайшли, але не знають, чи будуть ставити

Ялинка висотою 18 метрів коштуватиме 6 тисяч гривень.

Новорічну ялинку для Львова обрали у Дрогобицькому лісництві. Вартуватиме вона 6 тисяч гривень. ЛКП «Зелений Львів» уже уклало договір аби купити її, втім кошти проплачувати не спішать. У місті досі не визначились чи встановлюватимуть новорічне дерево, про це у коментарі Тvoemisto.tv розповів директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк.

«У Дрогобицькому лісництві, у селі Опака є ялинка висотою 18 метрів. Вже укладена угода. Якщо ми будемо ставити ялинку, то вона вже є. Коштує, відповідно до договору, 6 тисяч гривень. Ми чекаємо вказівки замовника – управління інженерного господарства ЛМР. Якщо місто вирішує ставити ялинку, то робимо проплату», – розповів він.

Традиційно, у Львові головну ялинку міста урочисто засвічують 19 грудня, у день святого Миколая. Втім, нині не відомо чи цьогоріч у Львові відбуватимуться святкування, їх можуть скасувати через епідемію Covid-19. 

Додамо, у міській раді розглядають варіант купівлі штучної ялинки для міста. Користуватись такою ялинкою можна до 10 років. Вона легко монтується, вогнетривка, коштуватиме приблизно 1,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, торік 17-метрове дерево зрізали у Львові на території заводу «Кінескоп». У 2018 ялинку до Львова привезли з села Буда, що на Яворівщині, а у 2017 році – із Брюховичів.

У 2016 Тvoemisto.tv провело опитування серед користувачів Фейсбук, про те, яку ялинку краще обрати для Львова –штучну чи живу. Тоді більшість проголосувала за штучну. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.