Глава УГКЦ подарував Папі Римському уламок російської міни, що пошкодила храм в Ірпені

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав подарував Папі Римському Франциску шматок російської міни, що пошкодила фасад греко-католицького храму в Ірпені.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на RISU

У понеділок, 7 листопада, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава із Папою Римським у Ватикані. Це перший візит Києво-Галицького Верховного Архиєпископа після початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну. Блаженніший Святослав привіз у подарок Папі шматок російської міни, що пошкодила фасад греко-католицького храму в Ірпені, як символічний дар, що нагадує не тільки про одне з перших «міст-мучеників», але також через те, що схожі шматочки виймаються із тіл військових і цивільних, зокрема, дітей, що є видимим знаком знищення та смерті, які війна несе кожного дня.

Блаженніший Святослав розповів Папі про страждання українського народу та служіння церкви під час війни. Також він підкреслив неприйнятність мирних пропозицій, які включають заперечення права на існування українського народу та держави в її міжнародно визнаних кордонах.

За словами Глави УГКЦ, Папа запевнив у тому, що перебуває поруч з українським народом в молитві та в конкретних діях. Папа наголосив на зусиллях Святого Престолу, спрямованих на те, щоби покласти край агресії та сприяти настанню справедливого миру. Блаженніший Святослав, у свою чергу, сказав, що бажає донести до Папи волання українського народу. 

Нагадаємо, Папа Римський Франциск під час розмови з журналістами після повернення з Бахрейну заявив, що жорстокість російських військових, з якою вони діють в Україні, не притаманна російському народові.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.