Вівторок, 26 вересня

Герой боїв за Авдіївку рятував постраждалих під час пожежі у Львові

Герой боїв за Авдіївку рятував постраждалих під час пожежі на Різдвяному ярмарку у Львові, пише Гал-інфо.

Сьогодні вдень у центрі Львова на Різдвяному ярмарку раптово спалахнула дерев’яна ятка. За словами очевидців було чути декілька вибухів. За версією слідства здетонували газові балони.

На місце події було викликано декілька карет швидкої медичної допомоги та працівників ДСНС. До їх приїзду людей було відведено на безпечну відстань, а працівники ярмарку намагались загасити вогонь підручними засобами. Перехожі повідомили, що неподалік місця події є потерпілі.

До них підбіг хлопчина у військовій формі та почав надавати першу домедичну допомогу, розмовляти з потерпілими, жартувати, щоб не втрачали свідомість. По прибуттю медиків усіх потерпілих було госпіталізовано до клінічної лікарні з опіками різного ступеня.

Героєм у військовому однострої виявився 24-річний військовослужбовець за контрактом старший солдат Андрій Алямський. Уродженець Миколаївської області, який з квітня 2015 року перебуває у лавах Збройних Сил України.

До блискавичних рішень та упевнених дій в екстремальних ситуаціях хлопцю не звикати. Адже, упродовж двох років він проходив службу в одному з піхотних підрозділів, брав участь у проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, військова частина у якій він проходив службу захищала підступи до міста Авдіївка. У піхоті старший солдат Андрій Алямський виконував обов’язки військового парамедика. Майже щодня мав справи із кульовими пораненнями, мінно-вибуховими травмами, опіками тощо. Тому не розгубився, коли побачив постраждалих від вогню цивільних та кинувся надавати допомогу.

Знання першої домедичної допомоги завжди можуть врятувати чиєсь життя, – говорить молодий воїн. – І якщо вибачите, що комусь необхідна така допомога, то ніколи не проходьте повз!

Зараз Андрій проходить службу на Львівщині у складі артилерійської навчальної частини 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Командування та колеги по службі високо оцінюють бойовий і практичний досвід цього військовослужбовця.

Володимир Скоростецький (м. Львів)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.