Вівторок, 23 квітня

«Галичанка» не помітила «Економ-Університет»

Готуючись до матчів другого раунду Кубку ЄГФ проти «Пріштіни» з Республіки Косово, гандболістки «Галичанки» зіграли перший перенесений матч національної Суперліги з тернопільським «Економ-Університетом».

Гандболістки львівської команди у цьому матчі були нестримними. Свою перевагу над суперником «Галичанка» довела майже одразу. У першому таймі господарки закинули 22 голи, натомість у власні ворота пропустили лише дев’ять. У другому таймі вихованки Василя Козаря продовжили громити суперника. Матч завершився з розгромною перемогою «Галичанки» з рахунком 42:14.

Завтра о 10:30 у спорткомплексі університету імені Івана Франка команди зіграють повторний матч. У чемпіонаті української Суперліги «Галичанка» здобула уже п’яту перемогу у п’яти матчах.