«Галичанка» не мала проблем з «Дніпрянкою»

Гандболістки львівської «Галичанки» без проблем здобули дві домашні перемоги над херсонською «Дніпрянкою». Діючі чемпіонки України в рамках 9 туру жіночої Суперліги перемогли суперниць з рахунками 32:21 та 31:22.

В обох матчах команду Михайла Милославського вистачило лише на половину поєдинку. І у першому, і у другому поєдинку «Дніпрянка» на рівних змогла боротися з «Галичанкою» лише у першій 30-хвилинці. У других таймах команда Тетяни Штефан та Віталія Надича включала максимальні швидкості, покращувала реалізацію створених гольових моментів і дотискала суперника. Не останню роль відіграли і заміни у «Галичанці». Матчі у Львові яскраво довели, що лавка запасних у діючих чемпіонок України є значно кращою, аніж у бронзового призера минулорічного чемпіонату. До слова, у другому матчі кураж у воротах «Галичанки» спіймала Єлизавета Гілязетдінова. За другий тайм вона пропустила лише сім голів. Незважаючи на вдалу гру воротарів, гравці «Галичанки» продемонстрували хорошу гру у захисті та нападі.

«Галичанка» у двох матчах була на голову сильнішою від супеника. «Дніпрянка» як не старалася, зі Львова повернулася без жодного набраного очка.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Галичанки» за підсумками двох матчів стала Леся Смолінг. У двох матчах вона забила 16 голів.

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) – 32:21 (15:10)

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) – 31:22 (14:15)

З 18 по 20 березня розпочнеться другий етап чемпіонату України з гандболу (11 тур) серед клубів Суперліги. «Карпати», «Галичанка», «Дніпрянка» та «Спартак» гратимуть чотири тури по три гри на майданчику кожної з чотирьох команд.