Понеділок, 5 грудня

Fujikura відкрила біля Львова другий завод і хоче ще третій

Японська компанія Fujikura 30 вересня запустила другу чергу свого заводу на Львівщині. На відкриття приїхав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Причиною відкриття нашого другого заводу в першу чергу є те, що ми стали дуже успішними зі своїм першим заводом. Ми дуже задоволені бізнес-середовищем і сприянням з боку влади. Тому крок за кроком плануємо далі розширятися. Зараз на нашому заводі працює 1300 осіб, але в найближчі роки ми плануємо наростити свої потужності до 6 тисяч працівників», – наголосив віце-президент компанії Fujikura Automotive Еurope Хорхе Гарсія.

З відкриттям другої черги виробництва кількість працівників заводу збільшиться до 1800 осіб.

«Що мені приємно, що Fujikura має у планах будувати ще один завод. Це японська компанія, вона єдина є в нас в області. Тільки в Польщі є 300 японських компаній. Три тижні тому приїжджала велика група японських компаній, моніторили ситуацію, як тут Fujikura працює. Я переконаний, що за нею ланцюжком підуть інші компанії. Японці якщо приходять, то вже надовго», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як заявив же Володимир Гройсман, уряд пильно відстежуватиме роботу таких підприємств, як Fujikura.

«Ми будемо за руку супроводжувати кожне нове підприємство, щоби кожна інвестиція, яка прийшла в Україну, була успішною. Моя вимога до всіх контролюючих структур, які іноді не дають нормально працювати: навіть близько не наближайтеся до працюючих підприємств. Працюйте на відстані. Тому кожен, хто намагатиметься вставляти палки у колеса, буде звільнений», – заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що японський завод із виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів Fujikura на Львівщині відкрили 14 квітня

Джерело: zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: