Понеділок, 22 липня

Фільм «Тримай біля серця» виходить на екрани у Львові

Завтра, 17 березня, о 18.30 год. у Львівському кіноцентрі, що на вул. Володимира Великого, 14а, відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Тримай біля серця».

На прем’єрі будуть присутні режисер Валерій Шалига та продюсер Василь Медяний. Журналісти перед переглядом зможуть поспілкуватися із акторами.

«Тримай біля серця» один з перших фільмів, що в художній формі звернувся до теми українсько-російської війни. Це перший повнометражний ігровий фільм, створений вінницькою студією «SwitVideo Production». Фільм розповідає про події 2014 року в Україні, коли почалась АТО на Сході держави.

Ідея фільму показати український погляд на події в Україні у 2014 році, полярність суспільства під час війни та як це впливає на конкретну сім’ю. «Тримай біля серця» це фільм про те, що за наш спокій тут в тилу там на Сході України гинуть люди. Війна продовжується. І кожен робить свій вибір. Та ми не повинні бути байдужими. Бо саме байдужість породжує проблеми в сім’ї і призводить до трагедії в цілій країні. А любов до найріднішого завжди треба тримати біля серця! Цей фільм розрахований на широке коло глядачів»,- розповідають організатори.

Зйомки проходили у м. Вінниця та м. Калинівка. У головних ролях: Ігор Волков, Лілія Нагорна, Олег Примогенов, Сергій Романюк, Вадим Лялько, Марійка Львова, Олександр Нємченко, Тарас Постніков, Лідія Белозьорова та інші. Фільм створено на реальних подіях на Сході України. Консультанти –  воїни АТО, частина з них виступили акторами у фільмі.

Питання  до SwitVideo Production та організаторів по  т. +38 073 0312025, +38 067 7669639, [email protected]

Трейлер-  https://www.youtube.com/watch?v=-ioT6jKsaC4

Фільм має статус національного.

Автори сценарію – Лілія Легостаєва, Валерій Шалига, режисер фільму – Валерій Шалига, оператор-постановник – Василь Медяний, художник-постановник – Сергій Нагорний, композитор – Іван Небесний, продюсер –  Василь Медяний

Прокат фільму розпочнеться у цьому ж кінотеатрі з 22 березня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.