Понеділок, 22 липня

Фігурант «справи Чеботаря» вимагає публічних вибачень та 50 тис. грн моральної компенсації

Фігурант «справи Чеботаря» Сергій Гаврилко, один із нападників на журналістів проекту «Наші гроші» біля будинку екс-міністра внутрішніх справ, подав до суду на медіа-холдинг ZIK, вимагаючи спростувати, за його словами, неправдиву інформацію про свою причетність до скандального інциденту, офіційно вибачитися та виплатити компенсацію у розмірі 50 тисяч гривень за моральну шкоду.   

У своїй позовній заяві про захист честі, гідності та ділової репутації Сергій Гаврилко, директор компанії «А.Т.Н», яка займається транспортними перевезеннями і засновником якої є Олег Поліщук, зять одіозного чиновника та другий нападник на знімальну групу телеканалу ZIK, стверджує, що звинувачення проти нього є безпідставними.

 

«Такими матеріалами є викладена інформація про напад та побиття мною журналістів телеканалу ZIK… Такі відомості, висвітлені в відеосюжеті, принижують мою честь, гідність та ділову репутацію, як громадянина та працівника, оскільки характер висловлювань в сюжеті створює негативне враження і відношення до мене в суспільстві, як до особи сумнівної репутації, агресивного та непередбачуваного… Вищезазначений сюжет формує негативне уявлення у громадян і моїх колег та компаньйонів про те, що я поводжу себе девіантно, агресивно та можу бути потенційно небезпечною людиною, що шкодить моїй діловій репутації», – йдеться у позовній заяві Гаврилка.

 

20 липня в Галицькому районному суді Львова відбудеться судове засідання, на якому розглядатиметься згаданий вище позов проти медіа-холдингу ZIK.

 

«Ми до суду готові. Правда на нашому боці. Вважаю, що звинувачення пана Гаврилка на нашу адресу є не просто елементарним бажанням людської помсти. Інакше, ніж зазіханням на свободу слова, такий позов назвати важко», – зауважив генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.