Вівторок, 23 квітня

Феноменальний гол Шведа приніс молодіжній збірній важливу перемогу

Єдиний забитий м’яч нападника «Карпат» Мар’яна Шведа дозволив молодіжній збірній України взяти верх над ровесниками із Андорри (1:0), інформує інформаційний центр ФК «Карпати».

Форвард «зелено-білих» був найактивнішим гравцем молодіжки, тримаючи оборону та кіпера андорців у постійному тонусі. Однак, із його ударами гостям вдавалося справлятися. Уже на 86-ій хвилині Швед заробив пенальті, і сам узявся його виконувати, проте пробив вище воріт.

Однак уже за хвилину Мар’ян сповна реабілітувався – обігравши двох суперників він потужно пробив з-за меж штрафного – круглий влетів під поперечку. Таким чином українці змогли перемогти непоступливих андорців.

Нагадаємо, що і в попередньому матчі Швед відзначився шедевральним м’ячем у ворота Латвії U-21.

Додамо, уже через місяць на підопічних Олександра Головка чекає два вирішальних матчі за вихід до основної частини Євро-2019.

13-го жовтня «синьо-жовті» вдома зіграють із Шотландією, а 16-го жовтня вирушать на поєдинок із Нідерландами.