Етична комісія Львівського медуніверситету не виявила сексизму у доповіді професора Білобривки

364
Ростислав Білобривка
Професор Білобривка вважає, що жінка нічого не відкриває, «адже як може таємниця відкривати таємницю»

Етична комісія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького не виявила у доповіді професора Ростислава Білобривки антинаукових та сексиських тверджень.

Про це виданню Tvoemisto.tv повідомив ректор ЛНМУ імені Данила Галицького Борис Зіменковський.

Комісія перевірила доповідь з виступу Білобривки на квітневій конференції «Свідомість, мозок, мова», в якій раніше виявили низку сексиських тверджень. Зокрема, професор заявив, що «жінка нічого не відкриває, відкриває завжди тільки чоловік. Жінка завжди чекає, коли її відкриють, адже вона ж є сама таємниця, то як може таємниця відкривати таємницю. Їй це не потрібно від природи. А відкривати, проникати кудись це суто чоловіка справа».

За словами Бориса Зіменковського, етична комісія визнала Білобривку невинним. На запитання, чому етична комісія прийняла саме таке рішення, він відповів виданню: «Бо це етична комісія».

Ростислав Білобривка сказав ZAXID.NET, що йому нічого не повідомили про рішення етичної комісії. «Вам треба звернутися до етичної комісії, бо я нічого не знаю», – зазначив він.

Доповідь Ростислава Білобривки ще має перевірити Міністерство освіти і науки. Якщо перевірка МОН виявить у роботі Білобривки дискримінаційні чи антинаукові тврдження, його можуть позбавити вченого звання.

Стежте за нами!