Ernest Airlines відкриє нові європейські напрямки у 2018 році

З нагоди виставки “Borsa Internazionale del Turismo” в Мілані італійська авіакомпанія Ernest Airlines, з центральним офісом в Мілані та базою в аеропорту Мальпенса, оголосила про відкриття трьох нових маршрутів з Італії до України та збільшення кількості рейсів на вже існуючих маршрутах, починаючи з літа 2018 року.

Квитки на три нових напрямки, що сполучать Італію та Україну, вже в продажі. Про це розповідає 24 Канал.

Абсолютною новиною є розширення мережі що передбачає відкриття польотів з Мілан Мальпенса та Риму до Львова. Рейси будуть виконуватися з 22 червня тричі на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця).

А з 23 червня, відбудеться відкриття ще одного нового рейсу Ernest: Болонья-Київ, що буде виконуватися два рази в тиждень (вівторок і субота).

Варто згадати і про збільшення кількості рейсів на вже існуючих маршрутах: Мілан-Київ та Неаполь-Київ.

Рейси будуть виконуватися кожен понеділок, середу, четвер та суботу.

Крім цього, для підсилення напрямку Венеція-Львів, починаючи з 22 червня, компанія додасть третій рейс. Польоти будуть здійснюватися кожен понеділок, середу та п’ятницю.

“2018 стане роком розширення нашої присутності в Україні, завдяки довірі, яку нам продемонстрували наші пасажири та плідній співпраці з туристичними агентствами, туроператорами та місцевими органами, – говорить Ільца Джел, комерційний директор Ernest Airlines, – це демонструє гнучкість молодої та динамічної авіакомпанії, такої як Ernest Airlines, завжди готової задовольнити потреби ринку та потреби пасажирів якісним обслуговуванням та доступними для всіх цінами. Нашим основним напрямком є і залишатиметься етнічний ринок з та до Італії, для якого ми програмуємо найбільшу кількість рейсів та послуг, наприклад, таких як веб-сайт та колл-центр, які також доступні рідною мовою країн де працює Ернест”.

А також Ільца Джело наголошує: “Якість продукту авіакомпанії Ernest Airlines гарантована увагою до найменших деталей, які задовольнять наших пасажирів та буде визначальними факторами успіху нових та вже існуючих напрямків між Італією та Україно.”.

Усі рейси будуть здійснюватися за допомогою сучасного авіа парку Ernest, що складається з чотирьох літаків Airbus A320/319

Нові напрямки будуть виконуватися протягом всього року.

Квитки можна буде придбати як на сайті www.ernestairlines.com, так і через колл-центр за тел. +380 322 530114, та в усіх найкращих туристичних агентствах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.