Понеділок, 17 червня

Екскурсія цікавими дахами Львова

Сьогодні я розкажу про декілька цікавих дахів у Львові, так як ця тема зовсім завмерла.  Почну розповідь з, напевне, найлегшого для залазу ЖК. Це – ЖК “Національний”.

Джерело: rdzs.org.

Я думаю по виразу мого обличчя ясно що я не спав декілька ночей поспіль)
З комплексу відкривється непоганий вид на будівлю податкової інспекції та вулицю Стрийську. Також видно ТЕЦ, Володимира Великого, ЛАЗ та Стрийську в сторону автовокзалу №1.
Будинок видавництва Вільна Україна манить своїм виглядом)). Також видніються 16-ти поверхівки на Стрийській.

Наступним ЖК про який я хотів би розказати буде ЖК Auroom Sunrise. Знаходиться він на вулиці Cічинського, 2 (бічна Пимоненка). Залаз туди трапився дуже спонтанно, тому перший раз нормальних фоток зробити не вийшло, проте ми повернулись так зробили фотки з моноподом, оскільки там просто шикарні букви)

Фотка з першого походу:
Фотка з другого походу:

Загалом ЖК цікавий буквами які світяться, виду як такого там не має, проте якщо постаратись то можна зробити багато класних фото з кільцем на Зеленій та пофоткати панельки які на Сихові, проте для цього треба мати хороший зум.

Наступним об’єктом стає ЖК “Viking Park”, який знаходиться від попереднього ЖК за 300м 🙂

Не дарма його назвали Вікінгом. Дім виглядає і маю форму справжнього корабля !
Так як у мене руки не з правильного місця я трохи завалив горизонт, проте все ж видно вулицю Зелену, трошки Сихова та головне видно прикольний спуск по балконах вниз)))

Далі ми перенесемось в Личаківський район, а саме на ЖК “Tiffani Apartaments”
Тут я був ще в 2020, коли тут нічого не було окрім крану, зараз же тут стоїть цей прекрасний і величний комплекс.

Висотний Cyberpunk
В принципі з цього ЖК відкривається непоганий вид на вулицю Пасічну. Також додає атмосфери фіолетова підсвітка.
Можна і позаліпати)
Далі я б розказав про вже всім відомий ЖК “Avalon Up”. На нього ми потрапили насправді випадково, оскільки ми помітили робочих на даху та вирішили до них приєднатись) Проте охорона наших приколів не оцінила та просто вирішила перекрити ліфти. Тим не менш, ми вийшли сухими з води.
Квадратик по середині – це Арсен)
Насправді Авалон не такий крутий, як можна здатись, проте заради галочки сходити туди можна, тим більше коли зараз майже ніхто не лазить. Та й потрапити туди не так просто)

Насправді Львів не славиться висотними ЖК та новобудовами по 25 поверхів, а своєю архітектурою різних часів. Тому центр – це завжди класно і щось в цьому є непередбачуване. Тільки відкриєш один залаз – його закривають і ти дізнаєшся про новий. Непоганий квест)

Також дахи в центрі виглядають як в кіно: по ним можна вийти в зовсім іншій частині центру не спускаючись вниз. Є в цьому щось цікаве. До вашої уваги – театр пива “Правда”

Круто, але з Правди далеко не зайдеш. Треба спускатись вниз і блукати по дахам на площі Ринок. До речі про спуск, як виглядав підйом і спуск 🙂

З горем ми спустились і пішли далі. Тут вже цікавіше)

Безкінечні львівські дахи
Ратуша. Найвідоміше місце Львова.
Далі ми пішли по дахах в сторону Єзуїтського костелу. Ось він на фото
Вечірня метушня на вулиці Дорошенка та проспекті Свободи…

З дахами в центрі все ясно. Далі я здивувався, оскільки у Львові випав сніг ! В честь цього ми пішли на дуже класний ЖК, а саме ЖК “Леополь Таун”!

Виглядає це все дуже класно. Сніг, різнокольорові будиночки… Як в кіно !
До речі потрапити туди виявилось куди легше ніж я думав, оскільки через кляту русню і їхні терористичні атаки вимкнули світло і всі під’їзди були відчинені.

Це не зовсім відноситься до теми дахів, проте теж руфінг) Кран від ЖК “Safe Town”. Височезний і зовсім легкий, хоча на перший погляд здається що потрапити на територію нереально…

Нічна, засніжена вулиця Кульпарківська. ЖК “Parus Park”, новобудови на місці заводу Кінескоп та багато іншого…
Так і віє через екран новорічною атмосферою !
Високо і холодно !

Взагалі про цю тему можна писати багато, проте не про всі ЖК можна розказувати, оскільки у Львові залази частіше закриваються, а ніж відкриваються.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.