«Дипломи, які ніколи не видадуть». У Львові вшанували пам’ять загиблих на війні студентів

Сьогодні, 12 серпня, у Львові провели соціальну акцію «Дипломи, які ніколи не видадуть» у пам’ять загиблих студентів внаслідок повномасштабного вторгнення. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР — передає Tvoemisto.tv.

У День молоді на площі Ринок розмістили більше 40 дипломів студентів з усієї України, що загинули у боротьбі за незалежність нашої країни. Ці дипломи ніколи не побачать своїх власників. На них вказані лише ті імена, що зараз відомі, справжня цифра загиблих є набагато більшою.

«Молоддю в Україні вважаються особи від 14 до 35 років, і студентство складає найбільш активну аудиторію, що розвиває своє місто, країну, приносить та вводить зміни. Саме тому ця акція є жорстоким нагадуванням кожному про те, що ми маємо продовжувати боротьбу та волонтерство у пам’ять тим, хто загинув, захищаючи батьківщину. З перших днів повномасштабного росії в Україну молоді люди взяли в руки зброю і пішли захищати свою країну. На жаль, дуже багато молодих людей загинули, і ми повинні пам’ятати про них, вшановувати їх», – зазначив керівник управління молодіжної політики Львова Ростислав Зелик

Фото: ЛМР
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.