Вівторок, 26 вересня

Двоє львів’ян — у першій десятці ТОП-100 блогерів України

Сайт Факти ICTV вже сьомий рік поспіль складає рейтинг сотні найкращих блогерів України. В десятку ТОП-100 цьогоріч, зокрема, потрапили двоє львів’ян: Володимир В’ятрович і Богдан Процишин. Про це повідомляє Еспресо.Захід.

Володимир В’ятрович − український науковець-історик, публіцист, громадський діяч, колишній голова Українського інституту національної пам’яті, народний депутат IX скликання. Володимир пише про політику та події на сході України.

Богдан Процишин 10 років був депутатом Трускавецької міської ради. Коли “зав’язав” з активною участю в політиці, то шість років тому почав займатися блогерською діяльністю. Нині створює авторську графіку для інтернет-ресурсів та засобів масової інформації, якою ділиться не лише на особистому профілі у Facebook, а й на сторінці Процишин Офіційний. Не обходиться й без гумору.

Як зазначено на сайті Факти ICTV, у 2021 році учасників рейтингу розділять на п’ять категорій: Політика та економіка (40 представників), Крим та Донбас (20 представників), Lifestyle (25 представників), Здоров’я (15 представників). Незмінним також залишається розподіл блогерів у додатковій категорії Народний вибір, в яку кожен охочий може запропонувати свого кандидата.

Переможців у кожній із цих категорії визначатимуть за допомогою голосування користувачів сайту та експертного журі, до складу якого увійшли переможці минулого рейтингу та відомі фахівці зі сфери медіа та діджиталу.

Проголосувати за конкретного блогера можна лише один раз (тобто йому зараховується один голос), але дозволяється голосувати за інших блогерів або пропонувати свого автора до категорії Народний вибір.

Голосування триватиме з 1 до 30 вересня 2021 року. Урочисте оголошення результатів голосування відбудеться в жовтні 2021 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.