Двоє хлопців вилізли на дахи вагонів та отримали ураження електричним струмом

Почастішали випадки травмування дітей та підлітків, які вилазять на дахи вагонів, де напруга в контактній мережі змінного струму становить 27,500 кВ, постiйного – 3,3 кВ.

30 липня о 18:30 на колії станції Тернопіль Львівської залізниці виявлено смертельно травмованого хлопця віком близько 14 років. При собі у загиблого не було ані документів, ані особистих речей, тому особу поки що не встановлено. Про випадок повідомлено правоохоронцям.

Того ж дня о 20:35 на станції Київ-Дніпровський Південно-Західної залізниці машиніст міського електропоїзда №513 повідомив про хлопця на даху електропоїзда. Його було не смертельно уражено струмом. Потерпілому вісімнадцять років.

Раніше повідомлялося, що 29 липня о 16:55 на станції Шостаківка Одеської залізниці травмувався електрострумом десятирічний хлопчик. Постраждалий знаходиться в реанімаційному відділенні Кіровоградської обласної лікарні у важкому стані – 70% опіків тіла.

Попередити у майбутньому подібні випадки травматизму можливо за допомогою небайдужих ЗМІ, які підтримають залізничників щодо активізації роз’яснювальної  роботи серед населення. Важливо донести до свідомості і дорослих, і підлітків, наскільки небезпечним є перебування біля залізничних об’єктів та рухомого складу.

Укрзалізниця закликає дорослих відповідальніше ставитися до своїх батьківських та опікунських обов’язків: слідкувати за дітьми, розмовляти з ними та попереджати про небезпеку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.