“Дуже хочу, щоб президент Зеленський на власній шкурі відчув” – Федина (відео)

1672
Софія Федина
Софія Федина

Нардепка від фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина прокоментувала свої висловлювання про “безсмертя” Зеленського.
Про це вона заявила у відеозверненні на своїй сторінці в мережі Facebook, – пише marik.

Нардепка зазначає, що її слова були емоційними, проте головної мети досягнуто.”Нас все-таки почули. Почули і почали реагувати. …Прикро, що почули тільки форму, але не зміст. …А зміст у тому, що ніхто, ні в цій країні, ні в інший, не має права хамити і ображати воїнів-захисників України. Тим паче людина, яка не служила, не воювала і чотири рази ухилилася від повістки.

Ніхто не має права здавати нашу країну. І так, я наголошую ще раз, я дуже хочу, щоб президент Зеленський на власній шкурі відчув усі прильоти. Я хочу, щоб він зрозумів, яка це “тиша”, коли стріляють 82-ми і 120-ми. … Хочу, щоб він на власній шкурі відчув, що “сіра зона” і відступ – це не безпека, а здача українських інтересів”, – заявила Федина.

Нардепка зауважила, що головним посилом стриму було те, що вона не хоче, щоб президент і його команда “керувалися московським інтересом”.”Я це все кажу не для того, щоб виправдатися. Я це кажу, тому що мені це дико болить, що сьогодні я, виявляється, головний ворог, тоді як Московія готується до повномасштабного вторгнення”, – зазначила Федина.

Нагадаємо, раніше депутатка Верховної Ради від партії “Європейська солідарність” Софія Федина прокоментувала скандальне відео з Президентом Володимиром Зеленським під час його зустрічі з добровольцями в Золотому, зазначивши, що “хтось думає, що він безсмертний”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.