Дружина військового зі Львова запустила виробництво ялинкових патріотичних прикрас

Ручні розписи на кульках відтворюють символи останніх 9 місяців, які переживає Україна

Львів’яни Софія і Захар Саджениця напередодні різдвяно-новорічних свят запустили виробництво ялинкових іграшок, прикрашених «злободенною» тематикою. На святкових кульках зображені пес Патрон, українська «Мрія», «Привид Києва» та котики ЗСУ. Цей проект молоде подружжя втілило попри те, що чоловік пішов воювати і координує роботу дистанційно.

Частину грошей зі своїх прибутків молоді підприємці скерують на закупівлю необхідного обладнання для військових, серед яких служить і чоловік Софії. ZAXID.NET розповідає їхню історію.

«Потрапити на фронт доля веліла мені з найкращими людьми цього світу»

Молода пара побралася рік тому, у 2021, та будувала плани сімейного бізнесу. Софія Саджениця розповіла, що разом з чоловіком ще торік почали обдумувати створення новорічного декору. Втім, почалась війна і Захар пішов воювати. Софія від початку війни активно включилась у волонтерство, допомагала армії, зокрема і підрозділу свого чоловіка.

«Мій чоловік воює у складі ССО. До повномасштабного вторгнення він вчився на журналістиці, зараз вже 4 курс. У 2014 році він був поранений, проте 24 лютого прийняв безсумнівне рішення воювати», – згадує Софія.

Захар та Софія Саджениця презентували патріотичні ялинкові прикраси

Захар та Софія Саджениця презентували патріотичні ялинкові прикраси

Тим часом її чоловік каже, що потрапив на фронт з «найкращими людьми цього світу», хоч їхня група зібралась випадково. Захар з любов’ю розповідає про волонтерство і патріотизм Софії.

«За весь цей час ми мали сотні потреб, від амуніції до устілок у берці, які максимально швидко закривали волонтери. Одним з них була моя кохана дружина Софія. На самому початку вона вистоювала довжелезні черги в магазини, щоб купити нам взуття та куртки, шукала та знаходила кошти. Коли постала потреба у транспорті, займалась пошуком, підбором, доставкою авто з-за кордону, хоча мала б вибирати собі плаття у торговому центрі. Вона страшенно переживає за мене та всю мою групу та старається зробити так, щоб ми були забезпечені на 100%», – відгукується Захар Саджениця про свою дружину-волонтерку.

«Згадки про ключові моменти майбутньої перемоги»

Чекаючи на чоловіка та допомагаючи армії, Софія Саджениця важко переживала всі події, які відбувались в Україні внаслідок повномасштабного наступу РФ. Жінка вирішила не відкладати надовго їхні спільні плани. Почала роботу сама, а з чоловіком радилась дистанційно, як тільки була нагода.

«Бажаючи, щоб у всіх співгромадян залишились згадки про ключові моменти майбутньої перемоги, вирішила зробити ялинкові прикраси з позитивною подачею усіх зображень. Як тільки чоловік виходив на зв’язок, відразу показувала йому усі свої ідеї, він вносив свої корективи. Таким чином вирішили розпочати разом сімейний бізнес, будучи на такій великій відстані один від одного», – розповідає Софія.

Сім’я напрацювала дизайн ялинкових кульок, прикрасивши їх всіма тими символами, що супроводжують Україну останні 9 місяців. На них – славнозвісний пес ДСНС Патрон, котики ЗСУ, український літак «Мрія», а також трактор, що тягне ворожий танк. Усе спаковується в подарункову коробку з тризубом.

«Будемо робити все для перемоги»

У кожен набір «Christmas Art of Ukraine» входить 6 скляних куль, розмальованих вручну та запакованих у дерев’яну коробку. Софія розповідає, що вже виготовила 500 своїх наборів. Їх за її дизайном малюють на фабриці ялинкових прикрас в Івано-Франківську, подарункові коробки стартапери замовляють у Хмельницькому. Частину прибутку вона скеровує на потреби ЗСУ.

Поки Захар далеко, Софії зараз допомагає її подруга Наталя. Але найважливішою для неї є підтримка чоловіка. Без його добрих слів, каже молода підприємиця, вона б не змогла почати цю справу.

«Софія запустила виробництво ялинкових прикрас. Для того, аби закарбувати у пам’яті поколінь переможні епізоди нашої війни. Для того, аби бути маленьким гвинтиком великого механізму – економіки України. Для того, аби зібрати кошти на ремонт нашої бойової машини Hyundai Terracan. Вона робила, робить та, впевнений, буде робити все для нашої спільної Перемоги. Тож зараз запрошую вас підтримати мою дружину у її маленькій справі, за яку вона ще й дуже переживає», – так відгукнувся на підтримку бізнесу дружини Захар Саджениця.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ | КУЛЬКИ НА ЯЛИНКУ (@christmas_art_of_ukraine)

Софія Саджениця каже, що подружжя має дуже багато планів на майбутнє, але поки найголовнішою з них є перемога. Для неї, впевнена Софія, її сім’я буде робити все можливе.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.