Dragons Capital стала єдиним власником найбільшого у Львові ТРЦ «Victoria Gardens»

Компанія придбала всі акції у двох попередніх власників найбільшого торгового центру Львова.

Одна з найбільших інвестиційних компаній України Dragon Capital стала єдиним власником найбільшого торгового центру у західній Україні «Victoria Gardens», що на вул. Кульпарківська, 226а, викупивши частки у двох приватних турецьких інвесторів. Про це йдеться на сайті Dragon Capital, пише Твоє місто

У компанії не розголошують вартість угоди, втім зазначають, що першочергово планують завершити будівельні роботи на території торгово-розважального комплексу, що розташований поблизу аеропорту. 

«ТРЦ “Victoria Gardens” — наше перше придбання поза межами Київської області, і, не випадково, він розташований у Львові, який є одним із найбільш динамічних міст України», — розповів генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Нагадаємо, на початку року компанія Dragon Capital стала співвласницею ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові і придбала частку, що перевищувала 50%, у компанії ТзОВ «Фенікс-Капітал», що належить двом громадянам Туреччини. Влітку торік власники «Фенікс-Капітал» заявляли про спроби рейдерства з боку колишнього менеджменту.

ТРЦ «Victoria Gardens» відкрили у 2016 році. Він став найбільшим із трьох торгово-розважальних центрів міста. Загальна площа будівлі — більше 48 тис. кв. м, на якій розташовані торгові комплекси та паркінг на 1,5 тис. автомобілів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.