п`ятниця, 22 вересня

#Велике_будівництво: дорогу зі Львова до Тернополя хочуть розширити до 4 смуг та інші проекти Укравтодору

Укравтодор планує з’єднати обласні центри Західної України з наявними швидкісними транспортними коридорами та між собою.

Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

“Хочемо поділитися з вами планами нашого #Великого_Будівництва на Західній Україні!

Наша головна задача, навколо якої будувався план – з’єднати обласні центри Заходу з існуючими швидкісними транспортними коридорами та між собою. Крім того, саме з Західної України починаються стратегічно важливі міжнародні автомобільні шляхи. Привести їх до ладу та розширити їх пропускну можливість – пріоритетне завдання для розвитку торгівлі, а отже – й економіки.

Тому перш за все, Укравтодор візьметься за міжнародні транспортні коридори Е40 та Е50. Маршрут Е40, або ж дорога М-06, буде розширений у “вузьких місцях” між Рівним та Львовом. Це – 34 кілометри оновленої дороги, що зробить подорож цим шляхом комфортнішою та швидшою. Міжнародна дорога М-09 планується до розширення до 4 смуг від Львова до Тернополя та в подальшому планується розширення коридору Е50 від Тернополя до Умані через Хмельницький та Вінницю.

Крім того, ми плануємо будівництво цілої низки об’їздних доріг навколо Львова, Стрия та Тернополя. Будівництво північного обходу в Рівному, що дозволить підключити Луцьк до мережі швидкісних доріг, вже розпочато.

Позитивний ефект від розбудови мережі відчують майже 10 млн мешканців регіону, а середній час поїздки між обласними центрами регіону скоротиться на 20-50 % та від столиці до обласного центру скоротиться від 15 до 25%.

Час необхідний для подорожі між Києвом та обласними центрами Заходу – скоротиться на 10-20%. 10 мільйонів українців, які мешкають на Західній Україні відчують ефект від нових доріг у найближчі роки.”

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.