До Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», що на Львівщині, прибула гуманітарна допомога

00001+З ініціативи Громадської ради при Міністерстві оборони України, яку очолює генерал-полковник запасу Віктор Палій, та за допомогою благодійного Фонду «Рідне Полісся» до Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» був доставлений гуманітарний вантаж. Серед медичного обладнання багатофункціональні ліжка, тренажери для медичної реабілітації, інвалідні коляски, допоміжні пристрої для людей із проблемами опорно-рухового апарату та багато іншого, проте дуже необхідного для лікувальної установи, медичного устаткування і розхідного матеріалу.

Передав гуманітарну допомогу колективу військового санаторію «Трускавецький» заступник голови Громадської ради при Міністерстві оборони України генерал-майор запасу Петро Гаращук.

— Сьогодні ми із задоволенням передаємо цю допомогу Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», де лікуються та проходять реабілітацію військовослужбовці, які виконували завдання у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України, — зазначив генерал-майор запасу Петро Гаращук. — Громадській раді при Міністерстві оброни України за допомогою благодійного Фонду «Рідне Полісся» вдалося підготувати важливий вантаж. Все, що зібрали благодійники та доставили у Трускавець використовуватиметься для надання послуг з реабілітації пораненим. А нині — це набуває додаткової актуальності, адже наступний 2016 рік оголошений Міністром оборони України роком реабілітації військовослужбовців, які цього вкрай потребують.

Сьогодні у Центрі проходять лікування та реабілітацію понад 50 учасників АТО. А за увесь 2015 рік таких військовослужбовців тут побувало більше півтисячі. Серед них були й важко поранені.

Як наголосив начальник Центру Василь Вовчанський, колектив трускавецького військового санаторію нарощує можливості з надання послуг реабілітації для учасників АТО. Сьогодні тривають роботи над удосконаленням відділення медичної реабілітації. Також постійно покращуються умови перебування відпочиваючих, успішно введені до переліку послуг сучасні процедури, які заслужено набувають популярності.

Слід також зазначити, що Громадська рада та благодійники Фонду «Рідне Полісся» плідно співпрацюють вже тривалий час. Так упродовж останніх 1,5 року до військових госпіталів та обласних, районних лікарень, де лікуються поранені військовослужбовці було доставлено гуманітарної допомоги на суму близько 18 мільйонів гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.