До Львова з’їхалися Свідки Єгови з усього світу

4097
До Львова з'їхалися Свідки Єгови з усього світу

Востаннє в Україні такий спеціальний конгрес проходив 15 років тому.

Протягом 6-8 липня на «Арені Львів» проходить спеціальний регіональний Конгрес Свідків Єгови. Учасниками є представники з України, Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Білорусі, Румунії, Словаччини, Молдови, Угорщини та Чехії.

Про це повідомляється на офіційному сайті спеціальних конгресів Свідків Єгови 2018 року, пише Твоє місто.

За попередніми даними, учасники конгресу заповнили увесь стадіон, на якому є 34 915 місць.

Незважаючи на те, що сам захід відбуватиметься впродовж трьох днів, учасники конференції перебуватимуть у Львові додаткових три дні до або після конгресу для спілкування з місцевими громадами.

Метою події організатори визначають зближення спільноти Свідків Єгови,  її позиціонування як міжнародного братства. Програма конгресу переважно складається з серій промов на релігійну тематику, а також публічних читань Біблії.

Для того, щоб стати учасником конгресу, необхідно відповідати внутрішнім вимогам організації. Лише у разі їхнього виконання кандидати отримають схвалення як делегати конгресу. Витрати на дорогу, проживання, харчування тощо учасники конгресу оплачують самостійно, проте список готелів, у яких вони зможуть проживати, обирає філіал, відповідальний за проведення конгресу.

Стежте за нами!