До Львова їде Ольга Фреймут. Активісти обіцяють “гарячу” зустріч

569
Ольга Фреймут

Нова ведуча проросійського телеканалу “Інтер” та колишня зірка “Ревізора” Ольга Фреймут планує відвідати “WoW Conference Конференцiя iдеального сервiсу”, яка відбудеться 4 жовтня у Львові. 

Пише Форпост

“Пані Ольга думає, що достатньо обруднилася переходом на “Інтер”? Я б не був таким впевненим. Приїзд до Львова – сміливий хід служки проросійського телеканалу. Всяке може бути”, – каже засновник “Економічного бойкотного руху” Олег Радик.

 

Нагадаємо, раніше телеведуча пояснила чому пішла працювати на скандальний телеканал “Інтер”.

Як стало відомо раніше, знаменитість стала однією з ведучих нового ток-шоу “Роман з Ольгою”, прем’єра якого відбулася у вівторок, 17 вересня. Поява телеведучої на проросійському каналі викликало хвилю обурення в мережі, їй тут же пригадали фразу “не ходіть по інших каналах”. В інтерв’ю Фреймут відповіла на критику.

“Я знаю, що всі канали маніпулюють своїми глядачами. Всі-всі-всі! Я вам можу це гарантувати. Тому, коли люди піддаються стадному рефлексу, кажуть, “вона пішла на проросійський канал”, значить, це не мій глядач. Мій глядач розбирається в ситуації. Він розуміє, де його обманюють, а де – ні”, – говорить Фреймут.

“Я, наприклад, не розумію, хто придумав заборонити показувати на Новий рік “Іронію долі, або З легким паром!”. СРСР – це ж взагалі інша країна була. Це все одно, що сьогодні ви любите свою маму, а завтра вже ні, тому що вона щось зробила, що вам не сподобалося. Як можна за мить розлюбити?!”, – обурюється телеведуча.