До Львова прибула перша партія нових білоруських автобусів МАЗ

Це перші десять великогабаритних автобусів зі ста, які місто придбало на умовах фінансового лізингу

До Львова прибули перші 10 автобусів зі ста, які місто придбало на умовах фінансового лізингу. Вартість однієї машини білоруського виробництва 122 тис. євро. Це на 25 тис. євро дешевше, ніж за такий самий автобус виробництва «Електрон». Загалом, уся партія зі 100 штук обійшлась у 12,2 млн євро, пише zaxid.net.

Комплектується техніка мінського автобусного заводу двигунами Mercedes. Працюють вони у парі з автоматичними коробками перемикання передач цього ж знаного виробника. Уся підвіска також німецька.

Загалом, місто отримає 100 автобусів МАЗ. Також Львів до кінця року придбає 50 автобусів українсько-німецького «Електрону».

автобус МАЗ білорусь білоруський автобуси

«Львів запланував закупити безпрецедентну кількість рухомого складу для покращення перевезень у місті. Зокрема, 150 автобусів у лізинг. Ми очікували перші поставки вже у вересні. Але один із виробників почав постачати вже з серпня і ми отримали 10 автобусів зі 150 і до кінця року ми маємо отримати ще 140», – зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Перші три автобуси вже пройшли процедуру розмитнення. Далі МАЗи чекає оформлення лізингу у банківській установі та оформлення документів. Уже в вересні перші автобуси почнуть курсувати на автобусних маршрутах міста. Всі вони поповнять автопарк комунального АТП №1.

Нагадаємо, у Львові планують оновити громадський транспорт на 30 млн євро. Заплановано придбати близько 150 нових автобусів та 50 тролейбусів. У наступні роки також планують купити ще 10 нових трамваїв та 100 нових автобусів за кошти Європейського інвестиційного банку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.