До Львова надійшли результати досліджень на коронавірус 14 пацієнтів

Вранці, 20 березня, до Львова з лабораторного Центру громадського здоров’я прийшли ще 11 результатів досліджень аналізів людей з підозрою на коронавірус, що зараз перебувають у Львівській обласній інфекційній лікарні.

Усі вони негативні, тобто, у хворих немає коронавірусу, повідомив ZAXID.NET директор Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Павлів.

За словами Романа Павліва, наразі надходять результати досліджень, які були відправлені до Києва у понеділок, 16 березня, до вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я України.

«Усього у понеділок, 16 березня, ми відправили 19 зразків біологічного матеріалу, який відібрали у пацієнтів з підозрою на коронавірус. Усі вони повернулися з-за кордону з країн, де зафіксовано це захворювання. У 14 з них (про трьох ми повідомляли раніше) результати негативні, тобто, ці люди не хворі на коронавірус. В одних діагностували грип, що протікав у важкій формі, в інших респіраторні захворювання, але не коронавірус. У ситуації, що склалася, краще зайвий раз перестрахуватися, ніж щось пропустити», – каже Роман Павлів.

Результати ще п’ятьох пацієнтів, які відправили в лабораторію до Києва 16 березня, мали б бути відомі сьогодні, 20 березня.

Результати досліджень, які зі Львова в лабораторію Центру громадського здоров’я відправляли впродовж цього тижня будуть відомі вже наступного тижня.

Нагадаємо, станом на ранок 20 березня в Україні підтверджено 26 випадків випадків зараження коронавірусом Covid-2019, з них 10 за останню добу:

  • Чернівецька область – 15 (один летальний)
  • Київ – 3
  • Київська область – 2
  • Житомирська область – 2 (один летальний)
  • Дніпропетровська область – 2
  • Донецька область – 1
  • Івано-Франківська область – 1 (летальний)
 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.