Понеділок, 22 липня

До Львова на вихідні приїде понад 700 кращих юних дзюдоїстів

L J O31 жовтня – 1 листопада 2015 р. в Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18) відбудеться ХХ ювілейний відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини – 2015».

Наявність таких традиційних змагань є ознакою міста, в котрому справді люблять спорт. Висококласний турнір – це не просто спортивний івент, це візитівка розвиненого і здорового в усіх аспектах мегаполісу, а особливо коли мова йде про найпопулярніших вид спортивної боротьби та одну з найяскравіших дисциплін олімпійської програми  – дзюдо, разом з тим це ціла система виховання певного світогляду в основі, якої лежать не лише фізичні а й філософські підвалини.

1995 року Львів приєднався до почесного переліку міст, що проводять свої традиційні змагання з дзюдо. Саме тоді, 14 жовтня 1995 року, місто Лева приймало перший турнір «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини», участь в якому взяло 260 учасників з 13 областей України.

З тих пір кількість учасників львівського рандорі невпинно збільшується і разом з цим розширюється географія заходу – представники все більшої кількості регіонів України прагнуть вибороти нагороди «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини».

В 2013 році «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини» став знаковим: завдяки високому рівню організації та масовості, змагання було внесено до Єдиного календарного плану спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України, а восени 2014 року під своїм куполом Палацу спорту «Україна» зібрав 688 спортсменів, з 16 областей України, серед яких понад 45 призерів та чемпіонів світових і Європейських спортивних форумів з дзюдо.

За попередніми заявками участь у цьогорічних змагання підтвердили 726 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд) з поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей.

Особлива увага на «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини» приділяється змаганням серед наймолодших учасників, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки як майбутнім спортсменам, а і просто як здоровим і успішним людям. Тому на цьогорічному турнірі усі спортсмени-учасники наймолодшої вікової категорії будуть відзначені пам’ятними нагородами.

Організаторами ХХ ювілейного відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN Світ Дитини – 2015» виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир», за підтримки відділення НОК України у Львівській області, видавництва «Світ Дитини», Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ДТГО «Львівська залізниця», ПС «Україна» та мережі ресторанів «МакДональдз». Титульним спонсором турніру є ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо».

Роботу суддівського корпусу змагань очолять суддя національної категорії, головний арбітр змагань – Руслан Перета (м. Івано-Франківськ) та старший тренер збірної команди Львівської області, суддя національної категорії, головний секретар змагань – Тетяна Гарвилова (м. Львів).

Початок змагань щоденно з – 10.00 год., церемонія урочистого відкриття відбудеться 31 жовтня о 14.00 год.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.