Понеділок, 22 квітня

Дівчинці, яку збила кобила у центрі Львова, 6 годин медики робили операцію

Постраждалій дівчинці 6 годин робили операцію. У неї велика обширна рана на поверхні гомілки та відкритий перелом великогомілкової кістки.

Вчора, 2 листопада, перелякана кобила врізалась у лавку, де сиділа 15-річна дівчинка. У результаті коня довелось усипити, а винуватців розшукує поліція, пише Варта.

Про постраждалу дівчинку було відомо лише те, що у неї перелом ноги. Як сьогодні, 3 листопада, повідомив львівський журналіст Олег Галів, дівчина знаходиться у реанімації в “ОХМАТДИТІ”.

“У реанімації «ОХМАТДИТу» тим часом – 15ти річна дівчинка. Вона учора просто мала нещастя сісти не на ту лавку. У постраждалої велика обширна рана на поверхні гомілки та відкритий перелом великогомілкової кістки – розповіли журналістам медики.

Для порятунку неповнолітньої через санавіацію викликали судинного хірурга. Понад 6 годин фахівці оперували дівчинку! Зараз у коридорах постійно чергують знесилені горем батьки. З журналістами не спілкуються, кажуть лише, що хочуть, аби донька була здоровою. Цього хочемо і всі ми”, – пише журналіст.

Як повідомила речниця Патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій, троє іноземців запускали салют і сполохали коней. Коні вибігли на тротуар і налетіли на лавку, де сиділа 15-річна дівчина. Її з травмами госпіталізували до ОХМАТДИТу. Зі слів очевидців, потерпілих було двоє, але старший чоловік, ймовірно, фірман відмовися від допомоги медиків. Подію кваліфікували як ДТП з потерпілими. Справою наразі займаються слідчі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.