Держреєстратор зі Львова незаконно оформив асфальтний майданчик за майже 10 млн грн

Поліцейські повідомили про підозру 32-річному львівʼянину, державному реєстратору, внаслідок незаконних дій якого з державної власності вибув асфальтний майданчик. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Як встановили правоохоронці, у 2019 році державний реєстратор прав на нерухоме майно однієї з сільських рад тоді ще Пустомитівського району Львівської області несанкціоновано змінив інформацію в автоматизованій системі Державного реєстру прав та провів державну реєстрацію права приватної власності за фізичною особою на асфальтний майданчик площею майже 10 тисяч квадратних метрів. Його вартість становила орієнтовно 9,5 млн грн і належав майданчик місцевій раді.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – виправні роботи на строк до двох років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.