ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ Є – ГРОШЕЙ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЛЬГОВИКІВ НЕМА

Львівським обласним відділенням ВГО «ВААП» ще 18 грудня 2015 року скеровано листи голові Львівської обласної державної адміністрації, голові Львівської обласної ради, голові Львівської міської ради про необхідність підготовки відповідних рішень для врегулювання пільгових перевезень в громадському автомобільному транспорті з 1 січня 2016 року. (Копію листа міському голові Львова додаємо).

ДУЖЕ ШКОДА, АЛЕ СТАНОМ НА 30 ГРУДНЯ 2015 РОКУ:

  1. Ми не отримали жодної відповіді на наше звернення. Відсутня будь-яка інформація, щоб уповноваженими органами місцевої влади приймались рішення щодо цього.
  2. З автотранспортними підприємствами Львівщини договори про надання соціально важливих послуг і покриття втрат за рахунок місцевих бюджетів не підписані.

Тож проблема пільгового проїзду в громадському автомобільному транспорті на 2016 рік не вирішена. Автотранспортні підприємства Львівщини мовчання влади сприймають як відмову:

  1. соціально вразливим групам населення Львівщини надавати можливість користуватись громадським транспортом на пільгових умовах.
  2. автотранспортним підприємствам у підписанні договорів про надання соціально важливих послуг і покриття втрат від цих послуг за рахунок місцевого бюджету.

Сподіваємось, що до закінчення різдвяних свят влада регіону таки визначиться, як їй оплачувати проїзд пільговиків у Львові та на Львівщині.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.